Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unikkatil - Kujdes  (Feat. D.M.K. & Klepto)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

Featuring

D.M.K.

Featuring

Klepto

09/02/2009

2009-02-09T22:25:33+00:00D.M.K
....................
Jam njeri qe i kam nervat si psikopat
Nese ke problem me mua ti je i pafat
Se urrejtja me pushton
Dhe syte me jane errur
Kush ka per tu therur
Gjaku i kujt ka per ty derdhur
Nuk e di nese i imi ose i joti
E kur ti vij ajo dite
Po duket me i zoti
Se arti i luftes kerkon shume guxim
Nese duhet te vdes, mos te vdes pa qellim
E mua sme ha kari se jam djal nga Fieri
Njeri i rritur rruges
Me mentalitet gangsteri
S'i besoj askujt
....................


Ky tekst u dërgua nga Blody Alboz   Gazmend0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Unikkatil:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet