Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Valon Azizi & Valbona Gjezo - Me Ty Mshkon Dashnija  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/08/2019

2019-08-01T17:42:25+00:00

Më Shumë Nga

Valbona Gjezo

Teksti:

Valmir DelijaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ty Mshkon Dashnija" kënduar nga Valon Azizi & Valbona Gjezo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valon Azizi & Valbona Gjezo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet