A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Valza - Mon Ami


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  24

Fans' Comments

2 🔥🔥

08/11/2018

2018-11-08T18:00:10

Music & Production:

Mixey

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Video Production:

Imagine Films


une jom kon gjithmone aty
kur zemren ta kan thy
e ti doren ma ki majt kur syt
e mij kane kajt
yee

gjithmone e kom kerku mem dasht
qysh une e du e pa
frike me i besu
o na na na

e me ja fal zemren
me ja fal jeten
full in love
e me pas ngat vetes
jo ngat tjeter
do you now?

e pa prit erdhe ti
ja nisem na shoqni
po ndryshe tash pot sho
spo di qysh me ja bo

hmm

kom dashni si me tpa mon ami
hmmm
mo spo di qka jem une ti

kom dashni si me tpa ty mon ami
hmmm
mo spo di qka jena une ti

kom dashni si me tpa mon ami
hmmm
mo spo di qysh me ta than
qe zemra jeme tdon

kado qe jena shku
une doren sta kom lshu
e pa frike tkom besu
o na na

une jom kon gjithmone aty
ku zemren ta kan thy
e ti doren ma ki majt kur syt
e mij kane kajt

e tash smuj pat pa
se fjalen ta kom dhon
gjithmon zemer tkom
ohohoh
my lovee

kom dashni si me tpa mon ami
hmmm
mo spo di qka jem une ti

kom dashni si me tpa ty mon ami
hmmm
mo spo di qka jena une ti

kom dashni si me tpa mon ami
hmmm
spo di qysh me ta than
qe zemra jeme tdon

une jom kon gjithmone aty
ku zemren ta kan thy
e ti doren ma ki majt kur syt
e mij kane kajt

e tash smuj pat pa
se fjalen ta kom dhon
gjithmon zemer tkom
ohohoh
my lovee


Lyrics submited by  dionae-Cards (6)

U krijua nga ROSELA ACKA 2018-11-12 13:53:22
Kom dashni si me t'pa mon ami
Mo s'po di qysh me ta than
Që zemra jeme t'don
2018-11-12 13:47:24
Gjithmonë e kom kërku
Me m'dasht qysh unë e du
E pa frike me i besu
2018-11-12 13:40:05
Me ja fal zemrën
Me ja fal jetën
Full in love
E me pas ngat vetes
2018-11-10 05:14:18
Unë jom kon gjithmonë aty
Kur zemrën ta kanë thy
2018-11-10 05:01:07
E pa prit erdhe ti
Ja nisëm na shoqni
Po ndryshe tash po t'sho
S'po di qysh me ja bo
2018-11-09 08:02:58
E tash s'muj pa t'pa
Se fjalën ta kom dhon
Gjithmonë zemër t'kom

Add an e-Card

Fullscreen

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018