Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vani - Haku Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Zemra ime nga ke humbur
nuk me merr me si me par
me dhe ndjenjen me te bukur
lamtumiren per tme vrar
kembet prap atje me cojn

ne vendin ku u pam
aty ku dashnin premtuam
aty vetem un jam...

REF.:
Ku do qe te jesh ty kam me tzan
kam me tzan ty haku im
dhe nese ta fal nuk ke shpetim
e ke dit sa shum te du
te du te du e ke dit sa shum te du
te du te du...

Zemra ime sme mbajn kembet
me nje tjeter un te pash
dashuria sesht e poshter

por njeriu qe ja dhash
kembet prap atje me cojn
ne vendin ku u pam
aty ku dashnin premtuam
aty vetem un jam...

REF.:
Ku do qe te jesh ty kam me tzan
kam me tzan ty haku im
dhe nese ta fal nuk ke shpetim
e ke dit sa shum te du
te du te du e ke dit sa shum te du
te du te du...
Vani Gjuzi
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/03/2020
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Video Produksioni: MAX Production


Vani - Haku Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haku Im".
3. Video është e këngës "Haku Im", por nuk këndohet nga Vani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

11
9
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vani Gjuzi:


Komente 0