Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vesa Luma - Aj Aj (remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aj Aj (remix)".
3. Video është e këngës "Aj Aj (remix)", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vesa Luma - Aj Aj (remix)  (Feat. Dj Blunt & Real 1)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Këngë e albumit:

"Amanet (Ep)"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Real 1

Featuring

Shaolin Gang

14/12/2009

2009-12-13T23:00:00+00:00



Vesa : Lemi kto sene qe per mu
ReaL 1 & Dj Blunt : Aj aj aj
Vesa: seni po shkon tu mu bo krejt
ReaL 1 & Dj Blunt: aj aj aj
Vesa : shum fresh jom e ti ??
ReaL 1 & Dj Blunt: aj aj aj
Vesa : ma shum jom jasht seqi jom nshpi
ReaL 1 & Dj Blunt: aj aj aj

ReaL 1 & Dj Blunt :e reja Vesa EY!
Vesa: chillit si rokstar
ReaL 1 & Dj Blunt :e reja Vesa EY!
Vesa: chillit si superstar

Vesa : ti lemi ato aaaa n'Club dukesh a a a se jom shum hot e ti ah ah tash vesa numer njo ti po thu qi je i jemi ououo po du met besu ti pom thu qi je i jemi vesh ski per mu


Vesa : Lemi kto sene qe per mu
ReaL 1 & Dj Blunt : Aj aj aj
Vesa: seni po shkon tu mu bo krejt
ReaL 1 & Dj Blunt: aj aj aj
Vesa : shum fresh jom e ti ??
ReaL 1 & Dj Blunt: aj aj aj
Vesa : ma shum jom jasht seqi jom nshpi
ReaL 1 & Dj Blunt: aj aj aj

ReaL 1 & Dj Blunt :e reja Vesa EY!
Vesa: chillit si rokstar
ReaL 1 & Dj Blunt :e reja Vesa EY!
Vesa: chillit si superstar

Vesa: nese ski ami ami ski sen per mu x2
per mos old-shcool ski sene treja
per mos old-school nalu na me lojna treja

Vesa: Ti sun e bon si une Dj Blunt & Real 1 :jo
Vesa ti sun e nin si une Dj Blunt & Real 1 :po
Vesa:ti sun e bon si une Dj Blunt & Real 1 :jo
Vesa : munesh mem qit nfoto

Vesa : Lemi kto sene qe per mu jon
ReaL 1 & Dj Blunt : Aj aj aj
Vesa: seni po shkon tu mu bo krejt
ReaL 1 & Dj Blunt: aj aj aj
Vesa : shum fresh jom e ti ??
ReaL 1 & Dj Blunt: aj aj aj
Vesa : ma shum jom jasht seqi jom nshpi
ReaL 1 & Dj Blunt: aj aj aj

ReaL 1 & Dj Blunt :e reja Vesa EY!
Vesa: chillit si rokstar
ReaL 1 & Dj Blunt :e reja Vesa EY!
Vesa: chillit si superstar

Dj blunt (ej) Real 1 (ej) Vesa(ej) ey lady one step (ej) two step (ej) one step (ej) two step (ej) follow me...
ha a a a ha ha ...


Ky tekst u dërgua nga  besir




Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet