Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Vjollca Haxhiu - Hakmarrje  (Feat. Shkelzen Jetishi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2017

2017-07-22T00:00:00

Featuring

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Ilir Berani
[Xeni:]
Ne mes nesh, a ka rruge tjeter ?
A ka gjase, me u kthy dashnia e vjeter ?!
N'zemren tende, un trokas!
Kerkoj falje, kerkoj dhe nje rast.

[Vjollca:]
Mos mu lut, e mos me thirr
Un per ty ma nuk kam meshire!
E nje gje, dua ta dish!
Nuk e lo pa ta kthy shumefish.

[Ref. 2x:]
[Vjollca:]
S'ka lutje as falje!
Erdhe momenti im per ty, Hakmarrje!
[Xeni:]
Zemra e madhe, dhuron falje
Ka meshire, edhe keqardhje
Jo hakmarrje!

[Xeni:]
Cdo mengjes, i njejti zgjohem
A ka shprese, se do t'pajtohem!
N'zemren tende, un trokas!
Kerkoj falje, kerkoj dhe nje rast.

[Vjollca:]
E mbaj mend, kur jemi nda
Ti ke than, si un s'ka!
E shkatrrove dashurine
Tash erdhe momenti im!

[Ref. 2x:]
[Vjollca:]
S'ka lutje as falje!
Erdhe momenti im per ty, Hakmarrje!
[Xeni:]
Zemra e madhe, dhuron falje!
Ka meshire, edhe keqardhje
Jo hakmarrje!


Ky tekst u dërgua nga SabajetiKartolina (1)

U krijua nga Flow 2018-01-17 16:42:08
Zemra e madhe, dhuron falje

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet