Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vjollca Haxhiu - Fans
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fans".
3. Video është e këngës "Fans", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vjollca Haxhiu - Fans  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika & Teksti:

Avni Qahili

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Orkestrimi:

Granit Gashi

Komente

Asnjë Koment

17/04/2020

2020-04-17T17:00:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fans" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Haxhiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Tito El Bambino. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Feat. Rakim Y Ken Y)

Como olvidar
Lo que esa noche ami me paso
Me estaba despidiendo y tu mirada me cautivo
Pero el avion tenia que partir
Y jure volver a verte y todavia no lo podido cumplir

Te qiero volver a ver eh eh
Estes donde estes eh eh (repeat)

Siento yo decirte todavia no te e olvidado hablo yo d ti es hasta en la radio nunca me e Sentido tan feliz y enamorado
Y es que de verdad yo nunca me habia enamorado

Y yo guardo tu foto en el armario
Y la miro i lloro por que no estas ami lado
Se que vovlere a verte nadie podra detenerme
ma te desesperes maz ese dia llegara

Te qiero volver a ver eh eh
Estes donde estes eh eh (repeat)

Creeme mi amor yo nunca quise lastimarte cosas del destino que no puedo explicarte tu me aces falta tambien por eso e venido a buscarte

Quisiera encontrarte te busco en todas partes
Pienso en las noches y lo que ago es recordarte
tengo tu foto la Veo y quisiera amarte dime a donde marchaste
Asi es la vida y no lo puedo entender como se sufre quando se amaba una mujer
Busco qe busco y no lo puedo creer que no te encuentro y quisiera volverte a ver

Y yo guardo tu foto en el armario y la miro y lloro por que tu no estas ami lado
Se que vovlere a verte nadie podra detenerme
ma te desesperes maz ese dia llegara ...Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë