TEKSTESHQIP

Vjollca Haxhiu
Fans
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fans" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodia dhe teksti është punuar nga Avni Qahili, teksa këngën e orkestruan bashkarisht Nexhat Mujovi (Wirusi) & Granit Gashi.