TEKSTESHQIP

Vjollca Haxhiu
Mir E Kan Pas
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mir E Kan Pas" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën e këngës e kompozoi Granit Gashi, autor i tekstit është Ghulo, ndërsa arranzhues i muzikës rezulton të jetë Nexhat Mujovi (Wirusi).