TEKSTESHQIP

Vjollca Selimi
100 Rrena
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "100 Rrena" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Shkurt 2022, Vjollca Selimi publikon videoklipin "100 Rrena". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.