Më mbaj mend (për 1 muaj)

West Side Family - Une Dua Ah Ahh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  45

Ha-ha rrrr aihhhh
Au!
Me klesten u mpleksa
e me la mbresa
me puthi me shtypi
si kikirik te kthesa
mami papi sme del hesapi
kot e mbani gocen
te grepi do bi krapi
se'se mbante veten
kur vrapin mori
sinqerisht iu them neperka koken nxori
e nxehta e keqa me helm
e pa besa, e krisur e lireshme
te gervisht perbrenda

hmmmmm para me shume do
do te jesh me te, qendro numero uno
ça tregohet vetem per te flitet
eshte virusi poshter lale
nuk te shqitet
po te jet klesta
vertet ja vleka
vertet ja vleka, u dobsu kuleta
na jane grisur xhepat
i kena ngjit me nastro
per to do rruante mjekren
dhe xhaxhi fidel castro

un dua a...a...
un ta them me pelqen
e nuk e di ne ja vlen
eshte e vertet a genjen
un dua a..a..
filloj e gjitha si loje
e nuk e di si do shkoj
a me a do mbaroj
ti do a....
mos ma thuaj e du
tani jam bere si ujku
qe ja bej uuuuuuuuuu
a...a...
e dua vetem nje her
ty te kem ne nje shtrat
edhe flaken te nxjer

a....ahhhhh

tani nuk ke shpetim
nga kthetrat e kesaj loje
kerkove loje te rend virusin sa e more
te thash qe i kam pare
viktimat nji nga nji
me vjen keq shoku im
tani radhen e ke ti
krejt e humba veten
e rifitova, i mblodha ato forcat
thash se shpetova
i fshihesha neperkes
qe mos ta shihja
po smundem te rrija
pa te te shkrija
doja ta shijoja
veten torturoja
mbaroja pastaj se me terbonte loja
me c'mente me trembte
trurin mbrapsht ma kthente
klesta me gusta es tu much caliente

un dua a...a...
un ta them me pelqen
e nuk e di ne ja vlen
eshte e vertet a genjen
un dua a..a..
filloj e gjitha si loje
e nuk e di si do shkoj
a me a do mbaroj
ti do a....
mos ma thuaj e du
tani jam bere si ujku
qe ja bej uuuuuuuuuu
a...a...
e dua vetem nje her
ty te kem ne nje shtrat
edhe flaken te nxjer

(GIRL WHISPERS)
un dua a...a...
un ta them me pelqen
e nuk e di ne ja vlen
eshte e vertet a genjen
un dua a..a..
filloj e gjitha si loje
e nuk e di si do shkoj
a me a do mbaroj
ti do a....
mos ma thuaj e du
tani jam bere si ujku
qe ja bej uuuuuuuuuu
a...a...
e dua vetem nje her
ty te kem ne nje shtrat
edhe flaken te nxjer

(LANDI)
un dua a...a...
un ta them me pelqen
e nuk e di ne ja vlen
eshte e vertet a genjen
un dua a..a..
filloj e gjitha si loje
e nuk e di si do shkoj
a me a do mbaroj
ti do a....
mos ma thuaj e du
tani jam bere si ujku
qe ja bej uuuuuuuuuu
a...a...
e dua vetem nje her
ty te kem ne nje shtrat
edhe flaken te nxjer

ahhhh


Ky tekst u dërgua nga Arita   saramkWest Side Family
Publikimi: 01/12/2006
Festivali: VFM 2007


West Side Family - Une Dua Ah Ahh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dua Ah Ahh".
3. Video është e këngës "Une Dua Ah Ahh", por nuk këndohet nga West Side Family.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

24
22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga West Side Family:


Komente 0