Më mbaj mend (për 1 muaj)

West Side Family - Zemra Rreh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Kur zemra rreh
Ajo ska fre

[Xhiku:]
A vjen e dalim ne t’dy sot
Zemra ime ndihet plot
Un tek ti veten e gjej
Nuk ka asgjë që të më kthejë
Sytë e tu që po shkëlqejnë
Brenda meje kan lënë shenjë

[Landi:]
E ke verbuar zemrën time ti e ke
Imazhi yt gjys i zbuluar kur ti fle
Dukesh e bukur zemra ime fort po rreh
Jo nuk ka fre, jo nuk ka fre, jo nuk ka fre

[Xhiku:]
Mos ndalo, sot merre slow
Lëre zemrën që të flasi rrugën të tregojë

[Landi:]
Je motivi që fort më rreh zemra
E po ta them

Kur zemra rreh
Yeah yeah yeah
Ajo s’ka fre
Yeah yeah yeah
Kur zemra rreh
Yeah yeah yeah
Ajo s’ka fre, fre, fre, fre, fre

Kur zemra rreh
Kap majet
Kur ajo ndjen
Kap skajet
Kur ajo do
S'ka faje s'ka faje s'ka faje
2x

[Xhiku:]
Kur zemra rreh do të preki buzët
Kur të pëlqen s’ka nevojë për rruzët
Ajo kap majet ajo kap skajet
Ajo për ty i kalon dhe Himalajet

[Landi:]
Kur zemra rreh, kur zemra rreh, kur zemra rreh
Ajo ska fre, ajo ska fre, ajo ska fre
Nuk ndalet veç falet
Ajo kur ndjen s’ka limit kalon dhe skajet

[Xhiku:]
Kur ti shoh sytë un’ aty gjej veten dhe hup hup
Kur të kam pranë mua zemra më rreh hup hup

[Landi:]
Kap majet kap skajet
Ajo për ty i kalon dhe Himalajet

[Xhiku:]
Sa her’ afrohesh e pushton gjith’ botën time
Sa her’ afrohem ndizen ndjenjat si Krishtlindje

[Landi:]
Je motivi që fort më rreh zemra
E po ta them

Kur zemra rreh
Yeah yeah yeah
Ajo s’ka fre
Yeah yeah yeah
Kur zemra rreh
Yeah yeah yeah
Ajo s’ka fre, fre, fre, fre, fre

Kur zemra rreh
Kap majet
Kur ajo ndjen
Kap skajet
Kur ajo do
S'ka faje s'ka faje s'ka faje X2


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23West Side Family
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/07/2020
Muzika: Alban Kondi
Teksti: Alban Kondi
Orkestrimi: Fabian Basha, Klodian Qafoku & Elgit Doda


West Side Family - Zemra Rreh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Rreh".
3. Video është e këngës "Zemra Rreh", por nuk këndohet nga West Side Family.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga West Side Family:


Komente 0