TEKSTESHQIP

Xhavit Avdyli
E Njoh Zemren Tane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Njoh Zemren Tane" kënduar nga Xhavit Avdyli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të ishte ndryshe, ndaj ky materiali muzikor është përcjellë në tregun e gjerë të muzikës në spektrin vizual me një videoklip, video produksionin e të cilit e krijoi Time Pictures. Ky videoklip u publikua më 15 Mars 2023. Kompozitor është vetë këngëtari, autor i tekstit rezulton të jetë Ghulo, ndërsa për okestracionin u kujdes ERO (Eroll Osmani).