TEKSTESHQIP

Xhela
M'ke Rrejt
Lyrics
(Feat. Edona Hasanaj)

Xhela
Shum her tluta,aman tluta
Mos e prish ti ket dashni
Mu ndal fryma,mhumben fjalet
Edhe gjakun ma ke ngri

Edona
Shum her tluta,aman tluta
Mos e prish ti ket dashni
Mu ndal fryma,mhumben fjalet
Edhe gjakun ma ke ngri

Xhela
E zez dita mu ka ba
Se kam prit qe ke mem thy
E zez dita,fat nuk pata
Krejt I lash un veq per ty

Edona
E zez dita mu ka ba
Se kam prit qe ke mem thy
E zez dita,fat nuk pata
Krejt I lash un veq per ty

Ref 2x
Tkam besu e ti mke rrejt
Ti mke rrejt, ti mke rrejt
Sot ma bane zemren tem
Zemren tem, zemren tem
Tkam besu tkam dhan dashni
Tkam dhan dashni, ty dashni
Se du jeten un pa ty
Un pa ty, un pa ty

Xhela
E zez dita mu ka ba
Se kam prit qe ke mem thy
E zez dita,fat nuk pata
Krejt I lash un veq per ty

Edona
E zez dita mu ka ba
Se kam prit qe ke mem thy
E zez dita,fat nuk pata
Krejt I lash un veq per ty

Ref 2x
Tkam besu e ti mke rrejt
Ti mke rrejt, ti mke rrejt
Sot ma bane zemren tem
Zemren tem, zemren tem
Tkam besu tkam dhan dashni
Tkam dhan dashni, ty dashni
Se du jeten un pa ty
Un pa ty, un pa ty

DËRGOI:
INFO
Produkti muzikor erdhi tek shikuesit i punuar me vlera artistike edhe me klip muzikor, për video produksionin e të cilit është përkujdesur RGB Entertainment, ndërsa për regjinë u kujdes Agon Neziri. Ky videoklip u publikua më 14 Mars 2018. Për komponimin dhe për fjalët e këngës është përkujdesur Fadil Topalli, teksa producent i këngës është Agon Neziri.