Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Dashni (Feat. Mandi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ti falëm o shpirt dashni sa ti ke dashni
Je një në një milion veç ti për mu po bon

Kam unë një zemër që digjet për ty
Jo nuk du tjetër Se perfekt zemër je ti për mu
Kam nevojë për frymën tënde sot
Po du me t'pas un shpirt se të kam unë dritë

Ti falëm o shpirt dashni sa ti ke dashni
Je një në një milion veç ti për mu po bon

Kam unë një zemër që digjet për ty
Jo nuk du tjetër Se perfekt zemër je ti për mu
Kam nevojë për frymën tënde sot
Po du me t'pas un shpirt se të kam unë dritë

Ti falëm o shpirt dashni sa ti ke dashni
Je një në një milion veç ti për mu po bon
Xheni (Aona)
Featuring: Mandi
Publikimi: 04/12/2018
Muzika: Albert Sula
Orkestrimi: Albert Sula
Video Produksioni: Chill Pro


Xheni - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0