TEKSTESHQIP

Xhesika Ndoj
Pa Ty
Lyrics
(Feat. Eri Qerimi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Ty" kënduar nga Xhesika Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse projekti muzikor ka ardhur para një audience më të gjerë i plotësuar shumë bukur me një videoklip, për të cilin u përkujdes Gl Production. Videoklipi u publikua me datë 14 Prill 2021. Kënga vjen si kompozim nga Anxhelo Koci, për fjalët e këngës janë zgjedhur vargjet e shkruara nga Ergys Shahu, ndërsa okestracionin e shkroi Alsked Rrenja.