TEKSTESHQIP

Xhevdet Osmanaj, Petrit Karaqica & Nexhi
Dil njihere
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dil njihere" kënduar nga Xhevdet Osmanaj, Petrit Karaqica & Nexhi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.