Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Mirmengjes Nena Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirmengjes Nena Ime".
3. Video është e këngës "Mirmengjes Nena Ime", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Mirmengjes Nena Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

12/11/2019

2019-11-12T16:45:14+00:00Mirmengjes moj nëna ime
Si je sot, si u gedhive
Thuam cte ka munduar
Që gjith naten ke qene zgjuar
x2

Ah mor bir të keqen nena
Natë e dite të shoh në ëndrra
Ngrihem e dëgjoj e mjera
Mos troket njeri tek dera
x2

Që nga mbrëmja në mengjes
Pres të vish e të me gjesh
Me një nip e me një mbes
Edhe buza të me qesh
x2

Ah mor bir të keqen nena
Natë e dite të shoh në ëndrra
Ngrihem e dëgjoj e mjera
Mos troket njeri tek dera
x2

E lus zotin atje lart
Së për juve kam merak
Që tju shoh të gjithve bashkë
Dhe ta bëj gjumin rehat


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet