Yll Limani

Ylli Limani Pyet “A E Din Ti?”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-07-2013]
Sensacioni shqiptar i muzikës RnB, Yll Limani, ka publikuar këngën e tij të re të titulluar “A e din ti”.
Kënga është vazhdimësi e projekteve që është duke përgatitur Ylli, i cili është në hapat vendimtarë për të vendsour kredencialet e tij prej një prej yjeve të skenës së muzikës shqiptare.

Ky projekt është veror me tekst romantik, ku shfaqet një femër shumë atraktive krahas tij, sikurse në klipet e kaluara.

Këngën e kanë punuar super producentët Zzap dhe Chriss, ndërsa për videoklipin është përkujdesur ImagineCreative.
 (Telegrafi)

Ylli Limani Pyet “A E Din Ti?”

  Ylli Limani - A E Din Ti [Teksti dhe Klipi]

Komente 0