Yllka Kuqi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “A Ke Zemër” Nga Yllka Kuqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-04-2016]
“A ke zemër” titullohet kënga më e re e këngëtares, të cilën e ka sjell edhe me një video.Yllka që deri më tash kryesisht për tekstet e këngëve të saj ka angazhuar emra të njohur të shkrimit, kësaj here këtë përgjegjësi ia ka ndarë ekskluzivisht vetës.Se ku e ka gjetur frymëzimin për këtë tekst dhe a ka diçka personale që lidhet me këto vargje, për këtë temë pasi që ajo nuk ka folur ende rreth saj. (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “A Ke Zemër” Nga Yllka Kuqi

  Yllka Kuqi - A Ke Zemër [Teksti dhe Klipi]

Komente 0