Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj - Artizane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Artizane".
3. Video është e këngës "Artizane", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj - Artizane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2012

2012-12-26T16:32:56+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Artizane" kënduar nga Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Neki Emra - Artizane

Pjesa 1
Artizane lumës je
Shoqen tande nuk e gjen

Artizane lumës je
Shoqen tande nuk e gjen

E cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymave

Pjesa 2
Natë e Ditë
Veq punon
Qylyma t'bukur prodhon

O Natë e Ditë
Veq punon
Qylyma t'bukur prodhon

O cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymave

O cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymave

O cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymave

O cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymave

Valbona Mema - Artizane

Artizane e bukur je
Shoqen tande nuk e gjen
Artizane e bukur je
Shoqen tande nuk e ke

2x
E cucë krutane
Eh t'lumshin duart-e
Artizane e qylymave

...
...
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë