Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari & Gold AG - Forever Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  157

Zaimina:
Na ehi..na ehi..na yeah..Ehi..Ahahah

Gold Ag:
O llokum Shipnie qashtu veq kesh
E di qe um don edhe kur sum mer vesh
Para dhe prapa po don me kris
Po du met hanger po s'po di ka me ja nis
Vera e nxeht kto pasoja i ka
E mat nxeht se ti kogja moti s'kom pa
Jom kat mendoj n'ondrra për nat
Pom doket po duhet pushimin me zgat
Deren perball saher del na kall
Ftyra i kesh kur takohum n'shkall
Veç 1 sen t'vogel pe lypi pi teje
Neser kur del mer çader ngat meje
Se kam pamje t'mir ka me kthy kryt
Ti rrezitu ndill e une ti rreziti syt
E pastaj kur te lodhesh dhe do relaksime
ti sikur dielli perendon tek dhoma ime

REF..2x
Zaimina:
Forever you'll be love me
Forever you'll be want me
Forever you'll be hold me BOY
You'll be mine..uhuu..Yeah

Gold Ag:
Rri ma ngat meje hiq mos ta nin
E jona o krejt Tiran e Prishtin
E nese naj her t'kapin tripa t'merzis
Vi une knej zemer per dy or e gjys
Gajlen mos e baj se kthena apet
Ja hajde ja po vi se spo rrihet vet
Tripi po dihet edhe vet pe shef
Per fund ni "mpuc" ku ta ki qef

REF..4x
Zaimina:
Forever you'll be love me
Forever you'll be want me
Forever you'll be hold me BOY
You'll be mine..uhuu..Yeah


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG   EgzonKalo   GOLDEDIGold AG & Zaimina Vasjari
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/05/2012
Festivali: Çelësi Muzikor 6
Muzika: Chipsi
Teksti: Zaimina Vasjari & Gold AG
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Zaimina Vasjari & Gold AG - Forever
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Forever".
3. Video është e këngës "Forever", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari & Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 4