TEKSTESHQIP

Zef Beka & Resmije Krasniqi
Mi Ke Dy Valbona
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mi Ke Dy Valbona" kënduar nga Zef Beka & Resmije Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas një pune të palodhur, projekti muzikor përcillet tek fansat i përpunuar mjaft mirë edhe me videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u përkujdes Fenix Studio. Ky videoklip u publikua më 23 Shtator 2021. Muzikën e këngës e kompozoi Skender Doshlani, për fjalët e këngës u kujdes Shkëlzen Zalli, ndërsa për okestracionin është kujdesur Xhavit Hajdari.