Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Sulku - Nishani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nishani".
3. Video është e këngës "Nishani", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Sulku - Nishani  (Feat. Anila Mimani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

MAX Production

Produksioni:

Marenglen Boja

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Anila Mimani

13/12/2019

2019-12-13T16:00:08+00:00ALTINI
Permbi buze nishani
Mendja vec tek ty me rri
Je merak per mu e di
Ah medet ky nishani

ANILA
Permbi buze nishani
Mendja vec tek un te rri
Jam merak per ty e di
Cka mi bo kti nishani

ALTINI
Ndali zemra kur te pash
Po digjem avash avash
Per at nishan
Per at nishan
Qe nuk e kam
Ndahet zemra ne dy pjese
Kur nuk vjen e un te pres
Ti me beso
Nuk te genjej
Un jo per bes

ANILA
E sa bjondina i ke kalu
E sa zeshkane i ke tranu
Sa gersheta i ke ndi
Zemra te ngeli te nishani

ALTINI
Permbi buze nishani
Mendja vec tek ty me rri
Je merak per mu e di
Ah medet ky nishani

ANILA
Permbi buze nishani
Mendja vec tek un të rri
Jam merak per ty e di
Cka mi bo kti nishani

ALTINI
Ah ke shpirt ti nuk e di
Mendo pak jam djal i ri
A e din sa shum
A e din sa shum
Per ty kam pi
Un jam msu krejta me i pa
E ndashni cdo dit ne ra
E di sa shum
E di sa shum
Tkom vra

ANILA
E sa bjondina i ke kalu
E sa zeshkane i ke tranu
Sa gersheta i ke ndi
Zemra te ngeli te nishani

ALTINI
Permbi buze nishani
Mendja vec tek ty me rri
Je merak per mu e di
Ah medet ky nishani

ANILA
Permbi buze nishani
Mendja vec tek un te rri
Jam merak per ty e di
Cka mi bo kti nishani


Ky tekst u dërgua nga Bora0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet