Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Në Sytë E Tu (Feat. TriTon)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne syt e tu rob une mbeta
Shpirt e zemer kam tek ti
Ne krahet e tu veten gjeta
Koke e kemb ne dashuri


Ky tekst u dërgua nga Menaxheri ⁸Andi Shkoza
Publikimi: 17/07/2021
Muzika: Sokol Koçi
Teksti: Andi Shkoza & Gers Alia
Orkestrimi: Sokol Koçi
Video Produksioni: Fullmoon Production
Teksti: Triton
Mix/Master: Alban Furtuna
Guitar: Arjan Gjici
Bass Guitar: Valter KociAndi Shkoza - Në Sytë E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Sytë E Tu".
3. Video është e këngës "Në Sytë E Tu", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0