A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Anxhela Peristeri, Aurel Thellimi, Blerina Braka & Erik Lloshi - S'ka Si Ne


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  126

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/05/2015

2015-05-05T18:06:43

See Also

Erik Lloshi

See Also

Blerina Braka

See Also

Aurel Thellimi

Video Production:

MAX Production


Aureli:
Çuna,goca filloi vera
po na presin pune te tjera
Lere sedren ti menjane
koha iken si duhan

anxhela:
ah mor djale çke me mua
tjetra ka ate qe dua
e kan then te paret tane
njeri qesh e tjetri qan

te gjithe: 2X
hajde, gaz edhe para
beni qef edhe sevda
zjarr tupan edhe dajre
ska si ju e ska si ne

erik:
jam dhe un nje djal i ri
po kendoj per ty po pi
hall i madh me ka zen mua
s'po marr dot ate per grua

blerina:
jam e lumtur si asnjeher
do martohem kete ver
do marr burr ate qe dua
do festoni dhe per mua

te gjithe: 2X
Hajde, gaz edhe para
beni qef edhe sevda
zjarr tupan edhe dajre
ska si ju e ska si ne

zjarr tupan e zjarr dajre
hej hej hej hej
s'ka si ju e s'ka si ne
hej hej hej hej

te gjithe: 2X
hajde, gaz edhe para
beni qef edhe sevda
zjarr tupan edhe dajre
ska si ju e ska si ne


Lyrics submited by By:Artjolae-Cards (2)

U krijua nga ANA 2018-10-01 14:16:13
Ah mor djalë çke me mua?
Tjetra ka atë që dua
E kanë thënë të parët tanë
Njeri qesh e tjetri qan
U krijua nga ergysi 2018-07-18 19:48:40
jam e lumtur si asnjeher
do martohem kete ver
do marr burr ate qe dua
do festoni dhe per mua

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019