Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardit Gjebrea - Hijet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hijet".
3. Video është e këngës "Hijet", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardit Gjebrea - Hijet  (Feat. Dr. Flori)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Muzika:

Flori Mumajesi

Teksti:

Dr. Flori

Këngë e albumit:

"100% Shqip Vol.1"

Këngë e albumit:

"Ja Ku Jam"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00jo, jo nuk e pranoj
kush kaloj e kush mohoj
veten time s'do ta lendoj
nuk e pranoj jo, nuk e lejoj

zhdukem nga kjo erresire
i zhveshur nga mendimet qe me jane mpire
shfaqem ne bardhesi
e bardha me te zezen - bardh e zi
se eshte lufta qe brenda meje po vazhdon
me demonet e mi
qe luftojne tani
engjejt e mi
qe sfidojne tani

ou ou ou ou ou o
jane hije qe me ndjekin nga pas
ou ou ou ou ou o
me krijesat e mija po flas

une jam makthi i jot frika jote
une si hije do te ndjek dhe
mbrapa kesaj bote
do jetoj me ty
do marr gjak nga ty
e gjithe lavdite, sukseset
do jetojme te dy

do t'i zeteroj mendimet
ne cdo hap qe ben do jem
kudo qe do shkelesh do jem ne cdo vend
une jam pjesa jote e erret qe
errsire do te err
un jam demonet e tu, te erret,
tmerr...

Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Dr. Flori

Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë