Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - A Sa Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Sa Keq".
3. Video është e këngës "A Sa Keq", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Arta Bajrami - A Sa Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Teksti & Teksti:

Mithat Sadiku

Teksti:

Mad Lion

Produksioni:

Don Arbas

Këngë e albumit:

"Femer Shqiptare"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+01:00ne krah te majt edhe sot u zgjova
ter naten une ty te enderrova
edhe nje mengjes une pa ty e shijova
edhe nje dit une mrabsht e fillova
i kujtoj fjalet tua i kujtoj(i kujtoj)
i kujtoj e nuk mund te rezistoj (rezistoj)
e kujtoj sonte puthjen tende shijoj(shijoj)
e kujtoj dhe nuk dua ta harroj
Ref:
sa keq sa keq se jemi tri e smarim vesh
sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq
sa keq sa keq se jemi t'ri e smarim vesh sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq
teper von me duket se u mendova
sa her sa her un ty te mashtrova
edi se me se shumti e teprova
ne diten e fundit kur u vonova
e kujtoj kengen ton sot e kendoj(kendoj)
e kujtoj ceshjen tende e kerkoj (e kerkoj)
e kujtoj zerin tend qe me tranoj(tranoj)
e kujtoj si ta harroj
Ref: sa keq sa keq jemi tri e smarrim vesh
sa keq sa keq mbushemi mend kur behemi pleq
sa keq sa keq se jemi tri e smarim vesh
sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq
............................................................................................................................................................

sa keq sa keq
sa keq sa keq
sa keq sa keq
sa keq sa keq
sa keq sa keq se jemi tri e smarim vesh
sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq
sa keq sa keq se jemi tri e smarim vesh
sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq..............

Teksti: Mithat Sadiku, Mithat Sadiku & Mad Lion
Produksioni: Don Arbas

Ky tekst u dërgua nga Fatlinda Shabani
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë