A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arta Bajrami Sekiraqa - Nese Ty...


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Music:

Don Arbas

Lyrics:

Avni Qahili

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"Exotic"


Ti mir e din...
se pa ty nuk mundem me jetu,
ne mendje m'rrin...
kur je larg dhe nuk je me mu
Nje enderr... sa shum me shqeteson.
e kur un zgjohem, e shoh sa me mungon.

2x
Nese ty nje tjeter te afrohet krjet rastesisht,
lufte e 3 boterore do te behet perfundimiisht

Smund te duroj, kur nuk je ne perqafimin tim,
beso shpirt pa ty jeta jo nuk ka kuptim...
Nje enderr... sa shum me shqeteson
e kur un zgjohem, e shoh sa me mungon...

4x
Nese ty nje tjeter te afrohet krjet rastesisht,
lufte e 3 botrore do te behet perfundimiisht..


Lyrics submited by  Camarokja   brunettejb
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019