TEKSTESHQIP

Arta Bajrami
Diamant
Lyrics

Sa Bukur Me Rrin Fustani
Kur E Vesh Per Qefi Tanin O
Sikur Fluter I Kuq Xherdani
Pse Po Tutesh Djali I Mamit O

Ref:
Sikur Diamanti, Une Vizelloj Ne Syte E Tu
Botes Ane E Mbane Ti Sun E Gjen Asnjo Si Une
Xixa Xixa Diamanti, Zemer Ty Krejt T'ka Pushtu
Botes Ane E Mbane Ti Sun E Gjen Asnjo Si Une

Ngutu Djal So Pune E Madhe
Hajde Bashke Te Hedhim Valle O
Qy Sa Mire Po Ja Din Renin
Kur Po Lun Per Hater Temin O

Ref:
Sikur Diamanti, Une Vizelloj Ne Syte E Tu
Botes Ane E Mbane Ti Sun E Gjen Asnjo Si Une
Xixa Xixa Diamanti, Zemer Ty Krejt T'ka Pushtu
Botes Ane E Mbane Ti Sun E Gjen Asnjo Si Une

DËRGOI:
INFO
Ky materiali muzikor bëhet i disponueshëm online i kompletuar me anë të një videoklipi muzikor, për të cilin u kujdes MAX Production. Videoklipi u publikua më 23 Gusht 2014. Për vijën melodike dhe për arranzhimin u kujdes Don Arbas, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Lyrical Son.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200