TEKSTESHQIP

Axhesjo
Nenat
Lyrics
(Feat. Soni Beratit)

Ju jeni xheneti jon
ju jeni parajsa jon
Jeni drita syve ton
o ju rujt i madhi zot


Nenat sa i ke gjall zoti te na i fal
Thun fjal te embla dhe puthi ne ball

Nenat sa i ke gjall zoti te na i fal
Thun fjal te embla dhe puthi ne ball


Ndoshta t'kam merzit nan
A ma bon hallall coj duart
Nga qielli zoti te me fal

Ref
Ju jeni xheneti jon
ju jeni parajsa jon
Jeni drita syve ton
o ju rujt i madhi zot

DËRGOI: