TEKSTESHQIP

Bes Kallaku & Bledi Selita
Lepurushe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lepurushe" kënduar nga Bes Kallaku & Bledi Selita.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor u përcoll para publikut i përpunuar në dimensionin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, i cili është punuar nga Fullmoon Production. Videoklipi u publikua me datë 21 Tetor 2022. Për këngën ka punuar kompozitori Irkenc Hyka, ndërsa për tekstin u kujdesën vetë artisti.