A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - S'ke Jete  (Feat. Teuta Selimi)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/03/2019

2019-03-09T19:01:53

Featuring

Teuta Selimi

Lyrics:

Fatmir Muja

Video Production:

XL Films

Production:

Prygo


Mos me kerko
ti mos me lendo,
ku ishe pa mu?
Ule koken dhe shko
Dhuratat esht leht mi djeg,
por kujtimet kan me mbet,
ti jeton por s'ke jet.

Fala çka nuk fala,
m'qortun po nuk u ndala
edhe pse kejt paten t'drejt
edhe m'kan thon
Po s'kam mujt me t'lon

REF.:
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t 'pa
se malli mka vra
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t'pa
se shkrum jam ba

Se ti m'ke mungu kur un t'kam prit
zemren e thyme me çka don me ngjit
Dhuratat asht leht mi djeg
por kujtimet kan me mbet
ti jeton po ske jet

REF.:
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t 'pa
se malli mka vra
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t'pa
se shkrum jam ba

Po skam mujt met lon...

REF.:
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t 'pa
se malli mka vra
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t'pa
se shkrum jam ba

e-Cards (2)

2019-03-12 18:52:12
Nuk du falje, as mëshirë
As të du, as lamtumirë
Veç kam ardh me t'pa
Se malli m'ka vra
2019-03-09 22:34:29
Dhuratat është lehtë mi djeg
Por kujtimet kan me mbet
Ti jeton, por s'ke jetë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019