Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Hej Aman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hej aman
Hala n’zemer t’kam
Hej aman
smunt mas teje jam
Hej aman
jo nuk o normal
Hej aman
je tu myt kadal

Se jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
Se jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je

Hej aman
jam tu pyt gjithkan
hej aman
nuk po gjej kerkand
Hej aman
jo nuk o normal
Hej aman
jam tu vujt aman amaaan

Se jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
Se jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je

Ku je jee jee
ku je je je je
Ku je je je je
ku je je je je


Ky tekst u dërgua nga ColemiarBlero
Publikimi: 26/11/2021
Muzika: Nurteel & Blero
Teksti: Ghulo, Blero & Nurteel
Produksioni: Nurteel
Record Voice: Albos
Mix/Master: Johan BejerholmBlero - Hej Aman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Aman".
3. Video është e këngës "Hej Aman", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0