TEKSTESHQIP

Blero
S'ke Jete
Lyrics
(Feat. Teuta Selimi)

Mos me kerko
ti mos me lendo,
ku ishe pa mu?
Ule koken dhe shko
Dhuratat esht leht mi djeg,
por kujtimet kan me mbet,
ti jeton por s'ke jet.

Fala çka nuk fala,
m'qortun po nuk u ndala
edhe pse kejt paten t'drejt
edhe m'kan thon
Po s'kam mujt me t'lon

REF.:
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t 'pa
se malli mka vra
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t'pa
se shkrum jam ba

Se ti m'ke mungu kur un t'kam prit
zemren e thyme me çka don me ngjit
Dhuratat asht leht mi djeg
por kujtimet kan me mbet
ti jeton po ske jet

REF.:
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t 'pa
se malli mka vra
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t'pa
se shkrum jam ba

Po skam mujt met lon...

REF.:
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t 'pa
se malli mka vra
Nuk du falje as meshir
as te du as lamtumir
veç kam ardh me t'pa
se shkrum jam ba
INFO
Më datë 9 Mars 2019, Blero publikon videoklipin "S'ke Jete", në bashkëpunim me Teuta Selimin. Kënga është realizim i Prygos nga Royal Music Group, ndërsa tekstin e ka shkruar Fatmir Muja. Për miksimin dhe masterizimin janë kujdesur Johan Bejerholm dhe Prygo, ndërsa vet Blero është producent ekzekutiv i projektit. Produksioni XL Films është kujdesur për anën vizuale duke xhiruar videoklipin e këngës.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200