Më mbaj mend (për 1 muaj)


Butrint Imeri & Ermal Fejzullahu - Për Një Dashuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Një Dashuri".
3. Video është e këngës "Për Një Dashuri", por nuk këndohet nga Butrint Imeri & Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Butrint Imeri & Ermal Fejzullahu - Për Një Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  177

Teksti:

Butrint Imeri

Teksti:

Ermal Fejzullahu

Produksioni:

RZON

Këngë e albumit:

"Acoustic Sessions"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 20

Komente

8 🔥

Më Shumë Nga

Ermal Fejzullahu

19/02/2020

2020-02-19T14:00:11+00:00[Butrinti:]
Pse më bën të vuaj unë?
Dhe të shkrihem për një dashuri
Dhe t'lutem dhe t'lutem për ty
Pse më bën me lotë në sy
Ndonse lotët nuk i meritoj
K'to netë të gjata si ti kaloj?

[REF. Ermali:]
Ti që sot je me tjetërkënd
Dhe shumë ëmbël ti i buzëqesh
Gjersa unë pas teje
dua dhe s'dua t'vdes për një dashuri

[Butrinti:]
A e harrove kët' dashni?
Tash çdo natë m'ki bo me pi
Ti lakmove n'pasuni-ni-ni (oh oh)
Shumë shpejt tjetrën ti e dashte
Vonë o tash mi kthy ça pate
Zemra akull s'don ma falje, ma falje

[Ermali:]
Netët e gjata tash ku mbetën?
Ndenjat tona krejt u tretën
A ki ma dashni? S'po du me dit
Se për ty s'du me ni
Jo n'jetën tem ma vend nuk ki

[REF. Butrinti:]
Ti që sot je me tjetërkënd
Dhe shumë ëmbël ti i buzëqesh
Gjersa unë pas teje dua
s'dua t'vdes për një dashuri

[REF. Ermali:]
Ti që sot je me tjetërkënd
Dhe shumë ëmbël ti po i buzëqesh
Gjersa unë pas teje du...

[Bashkë:]
Dua të vdes
Unë dua të vdes


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kartolina (8)

31
56
67
32
74
47
78
82

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Butrint Imeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet