TEKSTESHQIP

Cricket
Bompa
Lyrics
(Feat. Kaona)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bompa" kënduar nga Cricket.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.
 • Publikimi: 05/03/2021
 • Ora: 20:00
 • Ndrysho Videon
 • Dërgo tekstin
 • Dërgo akordet
 • Shtoje në playlist
 • Performon:
 • Featuring:
 • Muzika:
 • Produksioni Audio:
 • Më shumë info:
  Teksti: Time Aliu & Fajt
  Master: Lorenc Aliaj
  Directed By Lau (In Collaboration With Imagine Films)
  1St Ad: Aktrina Kastrati
  Dop: Erkand Shabani
  Dop: Kushtrim Ternava
  Camera Setup: Nexhat Ternava
  Gaffer: Kastriot Govori
  Gaffer: Kastriot Hasani
  Bts: Gezim Rexhepi
  Executive Producer: Adriana Matoshi
  Costume Design: Fight Or Flight
  Stylist: Hana Zeqa
  Make Up Asisstant: Egzon Berisha
  Hair: Ermira Nebihu