D.U.D.A.

D.U.D.A., Vjen Me Videoklip Të Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-09-2013]
Reperi nga Gjilani, Duda, ka publikuar videoklipin e ri të titulluar "GanGLand" në bashkpunim me Niil B, Zeeroman dhe Overlord.Pjestarët e ‘labelit’ Double G Army nga Gjilani, vijnë me një tjetër projekt që i shfaq ata shumë të fuqishëm.

Kënga është punuar nga Overlord, kurse videoklipi nga Video Art.

Ky videoklip i Dudës vjen pas projekteve të mëdha me Noizyn, “Çunat Thojnë” dhe “Skuadra Jonë”.
 (Telegrafi)

D.U.D.A., Vjen Me Videoklip Të Ri

  D.U.D.A. - Gangland City (Feat.Niil-B, Ibi, Zeeroman & Overlord) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1