A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dafina Zeqiri - Shume Qef


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  280

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/02/2015

2015-02-22T14:41:17

Music:

Dafina Zeqiri

Lyrics:

Arianit Palaj

Arrangement:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Arrangement:

Stash

Video Production:

MAX Production

Participating in

Zhurma Show 2015


Down, down with it
Put it down, put it down it
So I'm put it down,
put it down, put it down it,
put it down it...

Qka po pret ti bejbe,
smunesh mu majt ti a pe vren
Do mem pas ti afër,
edhe un nje-e-jt,
edhe un njeejt

Mos u tut me mu u afru (brrrrrr)
jo nuk ka met kafshu
E di që kishe pas qef,(pas qef)
sdi pse po pret tash,
pse po pret tash?

Ref:
so Ima Put it down it,
put it down it, put it down, down it,
put it down it, put it down it,
down it, down it, down it,
down it, down it...

Kur je afër meje
e jotja e pat se ki iden
Sonte ki pas shum fat,
ani jo veq ti, jo veq ti
ani jo veq ti

2x
Sa larg mujna me shku,
a po don ti me provu,
pak fjal edhe shum qef,
puna u nxeh tash u bo shum qef

Ref:
Put it down it,
put it down it, put it down, down it,
put it down it , put it down it...put it down it , put it down it,down it ,down it,down it,down it ,down it ..

O ka mvjen shum nxeht, pom pëlqen,
mvjen shum nxeht a pot pelqej
Se qka kom bo per ty
gjithmon ka met met en kry,
pa vrejtje, pa vrejtje

Ref:
Put it down it,
put it down it, put it down, down it,
put it down it, put it down it...
put it down it, put it down it,
down it, down it, down it,
down it, down it...


Lyrics submited by Dafinators
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019