Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada Bare - Te Ndjej (Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

2x
Me i miri ti je
Me i miri ti je
Gjithcka qe kam dasht baby
Ti te gjitha i ke
Ti te gjitha i ke
Aq shum te ndjej my baby

2x
shpirt sot
te te pres un esht e kot
jo jo nuk duroj dot
dua te te them ne sy
me ka mar malli per ty

2x
Me i miri ti je
Me i miri ti je
Gjithcka qe kam dasht baby
Ti te gjitha i ke
Ti te gjitha i ke
Aq shum te ndjej my baby

2x
shpirt sot
te te pres un esht e kot
jo jo nuk duroj dot
dua te te them ne sy
me ka mar malli per ty

4x
Me i miri ti je
Me i miri ti je
Gjithcka qe kam dasht baby
Ti te gjitha i ke
Ti te gjitha i ke
Aq shum te ndjej my baby
Remix: Denada Bare - Te Ndjej
Denada Bare
Publikimi: 21/12/2006
Muzika: Stine
Teksti: Timo Flloko & Stine
Orkestrimi: Andy Gramm
Video Produksioni: MAX Production


Denada Bare - Te Ndjej (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej (Remix)".
3. Video është e këngës "Te Ndjej (Remix)", por nuk këndohet nga Denada Bare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denada Bare:


Komente 0