A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dhurata Dora - Roll  (Feat. Young Zerka)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  814

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/04/2014

2014-04-26T18:11:53

Featuring

Young Zerka

Music:

Alandy

Lyrics:

Dhurata Dora

Lyrics:

Young Zerka

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"Ti Don"

Participating in

Zhurma Show 2014

Participating in

SVFM 2014
Young Zerka:
Yes baby girl
give it to me roll
the maximal the maximum

Roll
my baby’s looking beter than a doll
in the dance floor she’s losing control
the way she move she adore
do, dodo, dodo, dore

Dhurata Dora:
Yes, I roll
come on baby let me give you some more
no one asking you what I do for you baby
when I shake my thong

Hey djalo
kur je me mu krejt i harron
po kaq leht nuk te shkon
po du me pa qysh po, kercen..

Young Zerka:
Dirty dance from the floor
come on girl let me show
yes we are jump a little more
give me the sugar sweet lip lip my baby

Dhurata Dora:
I mean roll
une tash po ja nisi
qysh asht mas miri un po levizi
rasta man hey
Inna the play
So I'm gonna show you how I’m do it my way

Young Zerka:
Roll
my baby looking beter than a doll
in the dance floor she’s losing control
the way she move she adore
do, dodo, dodo, dore

Dhurata Dora:
Yes, I roll
come on baby let me give some more
no one ask me what I do for you baby
and I shake it f, f, f, f, for

Young Zerka:
Party dance on the floor
come on girl let me sure
yes we are jump a little more
give me the sugar sweat lip lip my baby

Dhurata Dora:
Hey get low
kur je me mu krejt i harron
po kaq leht nuk te shkon
po du me pa qysh po kercen

I mean roll
une tash po ja nisi
qysh asht mas miri un po levizi
rasta man hey
Inna the play
So im gonna show you how I’m do it my way

Young Zerka:
Roll
my baby’s looking beter than a dooll
in the dance floor she’s loosing control
the way she move she adore
do, dodo, dodo, dore

Dhurata Dora:
Yes, I roll
come on baby let me give some more
no one ask me what I do for you baby
and I shake it f, f, f, f, for

Young Zerka
Yes baby girl
give it to me more
the maximal the maximum..


Lyrics submited by  dini98e-Cards (4)

2018-12-28 11:22:16
I mean roll
Unë tash po ja nisi
Qysh asht mas miri
Unë po lëvizi
U krijua nga Melek 2018-09-30 11:42:18
Po kaq lehtë nuk të shkon
Po du me pa qysh po kërcen
U krijua nga Sila 2018-09-16 19:21:30
Hey djalo
Kur je me mu
krejt i harron
Po kaq lehtë
nuk të shkon
U krijua nga Xhansu 2018-09-16 19:11:55
Yes, I roll, come on baby
Let me give you some more
No one askin' you
what I do for you baby
when I shake my thong

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019