Më mbaj mend (për 1 muaj)

MIRUD - Nënë (Remake) (Feat. Xhesika Polo & Alex Seitaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

A te kujtohen ato dite
Kur brenda vetes me mbaje ti
Si braktiset nje femije
Nena ime me thuaj ti

Fli
Une do t'jem
gjithmone me ty

Po ngrohtesi a ndjeve ti
Sa shume dhemb ajo fjale
Ne shtepi nuk te dua ty
Vitet kaluan por dhimbja nuk mu ndal
Pyes vetën mos m'ke harru

Fli
Une do te jem gjithmon me ty
Fli
Une do te jem gjithmon me ty

Jo, une pa ty nuk mundem më
Jo, une pa ty nuk mundem më

Fli
Une do te jem gjithmon me ty

Me ty
Me ty
Remake: MIRUD - Nënë
MIRUD
Featuring: Xhesika Polo & Alex Seitaj
Publikimi: 30/09/2020
Orkestrimi: Marko Polo
Muzika Dhe Teksti: Durim Morina, Elhaida Dani, Donjeta Haziraj, Xhesika Polo, Alex Seitaj & Arthur Pingrey.
Produksioni: Elhaida Dani, Florent Boshnjaku, Enis Mulla, Gridi Kraja, Arthur Pingrey & Durim Morinna.
Mix And Master: Marko PoloMIRUD - Nënë (Remake)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënë (Remake)".
3. Video është e këngës "Nënë (Remake)", por nuk këndohet nga MIRUD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MIRUD:


Komente 0