Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edona Llalloshi - Fati Edhe Vuajtja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Edhe Vuajtja".
3. Video është e këngës "Fati Edhe Vuajtja", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edona Llalloshi - Fati Edhe Vuajtja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  65

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Pse U Ndame"

Këngë e albumit:

"Romanca"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Komente

8 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00


Fati edhe Vuatja qenkan moter e vlla
njera te buzqesh dhe tjetra te ben me qa
mua kjo gje me ka ngja
dikur te afer e tash sdon mem pa

a ka vend per nje njeri qe te ka dashur shum
ne brendin e zemres tende te bej nje sy gjum
Fati njehere me buzqeshi
Vuajtja me ka mbyt
paskan qen Vella e moter
ket se paskam dit

Fati edhe Vuajtja jetojn me nje shpi
Njera tben te lumtur tjetra tben me te mbyt
ooo Moter e vlla fati e vujtja
me syt e mi o i kam pa

REF:
a ka vend per nje njeri qe te ka dashur shum
ne brendin e zemres tende te bej nje sy gjum
Fati njehere me buzqeshi
Vuajtja me ka mbyt
paskan qen Vella e moter
ket se paskam dit

a ka vend per nje njeri qe te ka dashur shum
ne brendin e zemres tende te bej nje sy gjum
Fati njehere me buzqeshi
Vuajtja me ka mbyt
paskan qen Vella e moter
ket se paskam dit

a ka vend per nje njeri qe te ka dashur shum
ne brendin e zemres tende te bej nje sy gjum
Fati njehere me buzqeshi
Vuajtja me ka mbyt
paskan qen Vella e moter
ket se paskam dit


Ky tekst u dërgua nga Engjulleshe   Freskijaa   d0nn4
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet