Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Edona Llalloshi - Na Na Na  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

24/07/2014

2014-07-24T12:24:56

Muzika & Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Hallall Te Qofte"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14
Lutjet e mija, si duket
u plotesuan me ne fund
te ndjeja, e se dija
a ishe, i dashuruar sikur une
ishe i fshehur tek une per nje kohe
tash e verej sikur driten qe e shoh
ishe qellimi dhe fryma qe mar
s'ishte dashuri e shpejt
tjeter shije ka kur niset ndal, ngadal
na, na, na

Zemren, (zemren)
ta fala (ta fala)
ti mbaje, trajtoje me kujdes
prane teje, e gjall eshte
larg teje, o jam e bindur qe do vdes

Ishe i fshehur tek une per nje kohe
tash e verej sikur driten qe e shoh
ishe qellimi dhe fryma qe mar
s'ishe dashuri e shpejt
tjeter shije ka kur niset ndal, ngadal

Na, na, na...


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet