A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Edona Llalloshi - Duhet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2015

2015-07-11T09:59:13

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Video Produksioni:

EMF Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


Ku e merr guximin prap me m'thirr?
Pse mendon se prap unë do të vija...
Ti se din sa e kam pas vështirë
Nga dhëmbjet e shpirtit unë nuk flija

Jam e fortë ta përballoj çdo situatë
Aq e fortë sa ta luftoj një dashuri
Vetëm sot ta përballoj këtë natë
Sa shumë më vihet tek ti, e nuk duhet të vi

REF(2x):
Duhet...ti harroj të gjitha,
Më kurrë mos të nënshtrohem
Vetën dhe jetën ta marr seriozisht
Duhet...edhe pse plagë të zemrës
Kurrë nuk do të shërohen
Duhet...Të t'them jo sot përfundimisht


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019