A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Edona Llalloshi - Çka M'bane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2017

2017-07-11T13:18:03

Teksti:

Arsim Bunjaku

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Hallall Te Qofte"


Per me fol kurre nuk ta ka dashte
Pike te dobet gjithmone e ke pas

Por ne dashni,smuj me t'u anku
Çka po di ooo kush nuk bon per muuu...

Çka m'bane,çka m'bane
Qysh me lidhe ti per zemren tane!!

Ref.

Çka m'bane,çka m'bane
Qysh me lidhe ti per zemren tane!!

S'je per llafe as per muhabet
I bjen rrotull e nuk je direkt
Veç nje shikim
Zemer me ma dhanë
E kuptoj mire çka po don mem thane

Çka m'bane,çka m'bane
Qysh me lidhe ti per zemren tane!! (2x)

Çka m'bane,çka m'bane
Qysh me lidhe ti per zemren tane!! (2x)


Ky tekst u dërgua nga Furtunë GashiKartolina (1)

2017-12-06 16:36:49
ç’ka m’bane ç’ka m’bane
qysh me lidhe ti per zemren tane

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019