TEKSTESHQIP

Edona Llalloshi
Hallall Te Qofte
Lyrics

Ti je si drita e syve te mi
je per zemer edhe per dashni
un pa ty o ni minut s'muj rri
s'muj rri

REF.:
Hallall te qofte, halllall te qofte
S'me idhnove prej qe jemi njoft
hallall te qofte, eshte mire ta dish
asniher ti qefin s'ma ke prish

Ty t'ruj ne zemer e te mbaj aty
suvenir qe kush s'mundet me thy
i shkon jeta veq per ne te dy
per ne te dy

REF.:
Hallall te qofte, halllall te qofte
S'me idhnove prej qe jemi njoft
hallall te qofte, eshte mire ta dish
asniher ti qefin s'ma ke prish

REF.:
Hallall te qofte, halllall te qofte
S'me idhnove prej qe jemi njoft
hallall te qofte, eshte mire ta dish
asniher ti qefin s'ma ke prish
INFO
Projekti muzikor u finalizua tek audienca i realizuar në dimensionin vizual edhe me një klip muzikor, produksioni i të cilit u përgatit nga EMF Creative. Videoklipi u publikua me datë 30 Prill 2018. Muzika dhe teksti u përgatit nga Arsim Bunjaku, teksa këngën e orkestroi Florent Boshnjaku.