Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Beso (Feat. 2po2)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  827[Elvana:]
S'mundem të shoh, s'mundem të prek unë jo
Uooh, vetëm një moment mjafton dhe mekem
Një letër nga ty lexoj,
o-o-oh mes lotësh bëhem e fortë.
(A-Ha) Shumë po du me t'pa,
nuk e di se sa sa kjo do vazhdojë.
(A-Ha) Shumë po du me t'pa
nuk e di se sa sa...
Duro shpirti im, e ke dashurinë
Gjeje pak besim mbi të gjitha ti.

[2Po2:]
Yeah... Thuj Mirdita Djalit t'keq edhe një herë,
once again... I'm a hustler, I'm a hustler baby
Nuk e kam hiç t'lehtë,
po m'dridhet dora me ja nis me shkru kët letër
Sigurisht që planet mbetën stand by për naj here tjetër.
Nuk e di pse ndjenjat për ty rriten n'kto 10m²
Jam ka du me t'pa,
jam ka du me t'prek,
Jam ka du me t'pas n'dorë
Se o ka m'mungon zoni yt,
aroma dhe flokët e gjata.
Garant as ti nuk e ke t'lehte,
pa mu netët i ki t'gjata
Po menoj ja vlen me vujt,
po menoj ja vlen me prit
Po menoj që sfidat për me kon
bashkë na dy kryhen një ditë.

[Elvana:]
(A-Ha) Shumë po du me t'pa,
nuk e di se sa sa kjo do vazhdojë.
(A-Ha) Shumë po du me t'pa
nuk e di se sa sa...
Duro shpirti im, e ke dashurinë
Gjeje pak besim mbi të gjitha ti.

[2Po2:]
Une e di se pret prej meje me t'kërku falje sot
Problemet e mia n'jetën tonë kanë pru dhimbje e lot
A e din pse e maj kryt nalt
kur e di se ty t'kam krah t'forte
Ti e din ça pres unë prej teje
vazhdo e qëndro e fortë
Cuz' I've been hustlin',
hustlin' mas lekve si i trent
Jam ka du me t'pa,
nuk e di se sa duhet me prit at moment
Po menoj ia vlen me vujt
Po menoj ja vlen me prit
Po menoj që sfidat për me kon
bashkë na t'dy kryhen një ditë

[Elvana:]
Duro shpirti im, e ke dashurinë
Gjeje pak besim mbi të gjitha ti.
Duro shpirti im,
beso nuk kam asnjë tjetër
që e do, që e du më shumë se ty...

Ky tekst u dërgua nga Enxhi T   norasaitiFeaturing: 2po2
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/06/2013
Festivali: Zhurma Show 2013
Festivali: SVFM 2013
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi, Elvana Gjata & 2po2
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: MAX Production


Elvana Gjata - Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beso".
3. Video është e këngës "Beso", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 28