Official Video

Top 200

Elvana Gjata - Njesoj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  230

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2016

2016-07-01T17:30:01

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016


Më mbaj
Me vete më mbaj
A jam sot, a jam sot
Si isha dje, si isha dje
Në zemër dhe në mëndje
E di që ti m'do
E di që ti m'do
Dhe pse s'jemi bashkë
E di që ti m'do
Ne jemi njësoj, ne jemi njësoj
Dhe pse larg më ke
Ne jemi njësoj

[Ref.:] (x2)
Shpirti po më digjet
Me t'parë
Se shumë vështirë e kam unë
Me t'fal
Sytë që s'po të shohin
M'janë tharë
Se jemi ndarë, se jemi ndarë

Se ti gjithmonë m'ke dashtë mbas vetes
Unë njësoj t'kom dashtë mbas vetes
Edhe kur... (shhh) mbas vetes
Gjithmonë mbas vetes
Se unë e di
Sa më do ti, unë e di
Bëhet më mirë
Një dite do bëhet edhe më mirë
Psycho për ty
Unë jam psycho për ty
Psycho jemi të dy
Njësoj të dy, njësoj të dy
Jo, ti mos e mendo
Asnjëherë, jo, mos e mendo
Se nuk t'harroj unë ty

[Ref.:] (x2)
Shpirti po më digjet
Me t'parë
Se shumë vështirë e kam unë
Me t'fal
Sytë që s'po të shohin
M'janë tharë
Se jemi ndarë, se jemi ndarë


Ky tekst u dërgua nga Kidd'A RKartolina (2)

2019-01-15 01:19:38
Dhe pse s'jemi bashkë
E di që ti m'do
Ne jemi njësoj
Ne jemi njësoj
Dhe pse larg më ke
Ne jemi njësoj
2017-10-30 18:44:44
Shpirti po më digjet me të pa
se shumë vështirë e kom un me të fal

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...