TEKSTESHQIP

Elvana Gjata
Jeta Ime
Lyrics

Si dy vjet tani
Boten e kishim une dhe ti
Si dy vjet me par kur vije ti
Syt me shkelqenin dashuri
Ndersa tani ne deshperim
Degjon ne radio zerin tim

S'je jeta ime
S'je jeta ime
Se pa ty kuptim po ka
Jo jeten time
Jo jeten time
Se une qe ta dhash, une prap ta marr

Si i'a dole ti
Çdo rreze dielli e ktheve shi
Si i'a hoqe zemres çdo ndjesi
U zvogelove n'syt te mij
Ndersa tani ne deshperim
Degjon ne radio zerin tim

S'je jeta ime
S'je jeta ime
Dhe pa ty kuptim po ka
Jo jeten time
Jo me jeten time
Se une qe ta dhash, une prap ta marr

DËRGOI:
INFO
Më datë 16 Prill 2021, Elvana Gjata publikon videoklipin "Jeta Ime". Muzika e këngës u punua nga Pirro Çako, teksti u shkrua nga Elvana Gjata & Pirro Çako, ndërsa për orkestrimin u kujdes Darko Dimitrov. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.